Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATS THESELIUS, "Theselius Trä", fåtölj, Källemo, 2000-tal, stomme i svartlackerad ask, karm i bok, stoppad sits, klädsel i brunt läder, skyltmärkt, sitthöjd ca 48 cm
Brukslitage
887646
2021-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här