Fåtölj Theselius

Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius
Fåtölj Theselius

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATS THESELIUS, "Theselius Trä", fåtölj, Källemo, 2000-tal, stomme i svartlackerad ask, karm i bok, stoppad sits, klädsel i brunt läder, skyltmärkt, sitthöjd ca 48 cm

Brukslitage

887646

2021-03-10