Govlampa Örsjö belysning

Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning
Govlampa Örsjö belysning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRSJÖ BELYSNING, "Klubban", golvlampa, 1900-talets andra hälft, mässing, etikettmärkning, höjd ca 123 cm

Brukslitage, smärre märken

887651

2021-03-10