Svenska Slott och Herresäten 13 vol.
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN (4+5+4), ROOSVAL, JOHNNY, (red.), Svenska slott och herresästen vid 1900-talets början, Nordisk familjeboks tryckeri 1909 (4), Bröderna Lagerström 1923 (5), respektive Bokförlaget Natur och kultur 1934 (4)
Slitage, mindre fläckar, en med hål på titelsidorna
887658
2021-03-14