Theo Tobiasse

Theo Tobiasse
Theo Tobiasse

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Le cabaret", färglitografi, signerad och numrerad 96/150, bladstorlek ca 60 x 91 cm.

Ej examinerad ur ram. Spricka på glaset.

887686

2021-03-12