Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005):Komposition, carborundum, signerad och numrerad 4/75, bladstorlek 65 x 50 cm.
Fint skick, ej examinerad ur ram.
887687
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här