Antoni Clavé carborundum

Antoni Clavé carborundum
Antoni Clavé carborundum

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI CLAVÉ (Spanien, 1913-2005):Komposition, carborundum, signerad och numrerad 4/75, bladstorlek 65 x 50 cm.

Fint skick, ej examinerad ur ram.

887687

2021-03-21