Ingbritt Irene Lagerberg

Ingbritt Irene Lagerberg
Ingbritt Irene Lagerberg

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): Slottsexteriör, signerad ii, bladstorlek 22 x 31 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

887690

2021-03-21