Bally väska

Bally väska
Bally väska
Bally väska
Bally väska
Bally väska
Bally väska
Bally väska
Bally väska

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BALLY, väska, svart läder med fast axelrem, locket stängs med magnetlås, invändigt övermönstrat fodertyg med bokstaven B, en blixlåsförsedd fick samt brickmärkt BALLY och stämpelmärkt GENUINE LEATHER, MADE IN ITALY, längd 25, bredd 7, höjd 19 cm (total höjd 40 cm inklusive axelrem).

Smärre bruksslitage, små repor undertill.

887695

2021-03-21