Bertel Bertel Nordström

Bertel Bertel Nordström
Bertel Bertel Nordström
Bertel Bertel Nordström
Bertel Bertel Nordström
Bertel Bertel Nordström
Bertel Bertel Nordström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Stadsgården Stockholm, signerad och daterad Bertel Nordström -60, olja på duk, ca 65x54 cm

887703

2021-03-12