Oris Michael Schumacher herrarmbandsur
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ORIS, armbandsur, Michael Schumacher, titan, automatisk, safirglas, datum, kronograf, boettnr. 7561, cal ETA 7750, originalgummiarmband, viklås, limiterad upplaga om 3004 ex, numrerad 1367/3004, diameter 45 mm, inner-ytterbox, keps, manual, cert
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, defekt rotorlager, bruksslitage
887724
2021-03-12