Joan Miró färglitografi

Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi
Joan Miró färglitografi

Klubbat för:

950 SEK

1 500 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, färglitografi, ur "Lithographe II", 1975, Maeght, Paris, osignerad/onumrerad, ca 32,5x25 cm

LITTERATUR: Mourlot 1036, Cramer 198

Ej examinerad ur ram

887731

2021-03-10