Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): efter, Komposition, färglitografi, ur "Lithographe II", 1975, Maeght, Paris, osignerad/onumrerad, ca 32,5x25 cm
LITTERATUR: Mourlot 1036, Cramer 198
Ej examinerad ur ram
887731
2021-03-10