Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THURE WALLNER (1888-1965): Fiskjusar, signerad Th. Wallner, olja på duk, ca 32x35 cm
Uppfodrad på pannå, släppt lite i uppfodringen, tryckskada
887737
2021-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här