Bengt Berglund väggrelief

Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief
Bengt Berglund väggrelief

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BERGLUND (född 1936), väggrelief, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, signerad BB, ca 50 x 40 cm

Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas

Nagg på nederkant

887741

2021-03-13