Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BENGT BERGLUND (född 1936), väggrelief, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad, signerad BB, ca 50 x 40 cm
Ingår i temaauktion Modern keramik och Konstglas
Nagg på nederkant
887741
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här