Ishink "A Daydream"
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHINK, "A Daydream", blålackerad aluminium, Australien, 1900-tal, handtag i mässing, i form av äpple, märkt undertill A Daydream, production Made in Australia, höjd exkl handtag ca 18 cm
Bruksslitage
887767
2021-03-11