Ishink "A Daydream"

Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink
Ishink

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, "A Daydream", blålackerad aluminium, Australien, 1900-tal, handtag i mässing, i form av äpple, märkt undertill A Daydream, production Made in Australia, höjd exkl handtag ca 18 cm

Bruksslitage

887767

2021-03-11