Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JAN BLIXT (Född 1935): Royalt dubbeltporträtt, osignerad, olja på duk, oramad, 121x91 cm.
Proveniens: Jan Blixt
Bruksslitage, färgbortfall
887768
2021-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här