Ingegerd Råman vas

Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas
Ingegerd Råman vas

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGEGERD RÅMAN, vas, "Bonbon", Orrefors, signerad 2005 9664-88 Ingegerd Råman numrerad 132/200, höjd ca 11, diameter ca 15 cm

887776

2021-03-11