Alf Broge oljemålning

Alf Broge oljemålning
Alf Broge oljemålning
Alf Broge oljemålning
Alf Broge oljemålning
Alf Broge oljemålning
Alf Broge oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF BROGE (1870-1955), gårdsexteriör med kvinna och höns, signerad, olja på duk, ca 49x68 cm

Krackelyr

887777

2021-03-12