Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

MATBORD, troligtvis stalands Stalands, 2000-tal, med utragbara skivor, höjd ca 77, 90x90 cm

Bruks- och åldersrelatera slitage, repa åpå bordsskiva

887798

2021-03-15