Lisa larson relief
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LISA LARSON, "Venedig", väggrelief, målad och glaserad vit stengodslera, Gustavsberg, ca 31x25 cm
Denna kollektion tillverkades i begränsad upplaga mellan 1966-1972.
Smärre bruksslitage, micronagg kan förekomma
887808
2021-03-15