Lisa larson relief

Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief
Lisa larson relief

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

LISA LARSON, "Venedig", väggrelief, målad och glaserad vit stengodslera, Gustavsberg, ca 31x25 cm

Denna kollektion tillverkades i begränsad upplaga mellan 1966-1972.

Smärre bruksslitage, micronagg kan förekomma

887808

2021-03-15