Chiffonje masurbjörk

Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk
Chiffonje masurbjörk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHIFFONJÉ, 1900-talets senare del, fanerad i masurbjörk, inköpt på Nordiska Galleriet, höjd ca 118, 90x45 cm

Stötmärken, sockel med smärre fanersläpp

887811

2021-03-11