Värmefat, England, 1800-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
VÄRMEFAT, England, 1800-talets början, porslin, Spode Indian sporting series, bredd ca 30 höjd 6 cm
Kuntoraportti
Kantnagg och skador/lagning på ena handtaget
887813
Päivämäärä:
2021-03-10