Värmefat, England, 1800-tal

Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal
Värmefat, England, 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

VÄRMEFAT, England, 1800-talets början, porslin, Spode Indian sporting series, bredd ca 30 höjd 6 cm

Kuntoraportti

Kantnagg och skador/lagning på ena handtaget

887813

Päivämäärä:

2021-03-10