John Nyström Stockholmsmotiv

John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv
John Nyström Stockholmsmotiv

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JOHN NYSTRÖM (1888-1945): eka vid strandkant, signerad och daterad John Nyström -37, olja på duk, ca 31x23 cm

Ingår i temaauktionen Nautica/Technica

887814

2021-04-11