ANTHONY QUINN: Lovers

ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers
ANTHONY QUINN: Lovers

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANTHONY QUINN (1915-2001): Lovers, signerad och numrerad Anthony Quinn 87/299, serigrafi, tillverkningsår 1988, motivmått 73x58 cm, enligt uppgift inköpt på Maui, december 1990.

887817

2021-03-20