Ludvig Richarde oljemålning
Valmis
2021-04-11
887821
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad L Richarde, olja på duk, ca 45x31 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
Krackelyr