Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LUDVIG RICHARDE (1862-1929): Marint motiv, signerad L Richarde, olja på duk, ca 45x31 cm
Ingår i temaauktionen Nautica/Technica
Krackelyr
887821
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här