Tavla tuppar Eva Hellbom

Tavla tuppar Eva Hellbom
Tavla tuppar Eva Hellbom
Tavla tuppar Eva Hellbom
Tavla tuppar Eva Hellbom
Tavla tuppar Eva Hellbom
Tavla tuppar Eva Hellbom

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

EVA HELLBOM (1920-2009): Komposition med tuppar, signerad Eva Hellbom, daterad 82, blandteknik, ca 72x102 cm

887827

2021-03-13