Hans J. Wegner Soffbord

Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord
Hans J. Wegner Soffbord

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS J. WEGNER, Soffbord, tillverkat av Getama, Höjd ca 63 cm, 86 x 86 cm

Bruksslitage, repor

887852

2021-03-12