Jardinjär Italien 1900-tal

Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal
Jardinjär Italien 1900-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JARDINJÄR, Italien, 1900-talets andra hälft, porslin, polykrom dekor, handtag i form av bockhuvuden, höjd ca 23, 40x27 cm

Bruksspår

887855

2021-03-15