Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
SOFFBORD, 1900-talets slut, oval bordsskiva av alm, bemålat underrede, höjd ca 60, 115x74 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis repor, märken och slag
887862
2021-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här