Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
LJUSSTAKAR / KANDELABRAR, 1 par, förgyllda, 6 ljusarmar samt för ett ljust överst, 1900-tal, 6 fötter, höjd 57 cm
Skador/lagning vid två armar
887864
2021-03-10