Ljusstakar 1 par,

Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,
Ljusstakar 1 par,

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

LJUSSTAKAR / KANDELABRAR, 1 par, förgyllda, 6 ljusarmar samt för ett ljust överst, 1900-tal, 6 fötter, höjd 57 cm

Skador/lagning vid två armar

887864

2021-03-10