Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Man med krage ("Man with Ruff"), signerad i trycket, numrerad 270/2000, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, litografi, bildmått ca 53x39 cm
Gulnad
887869
2021-03-11