Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, omkring 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld och bronserad, reliefdekor av musselformation och rocailler samt blommor, höjd 108 cm, bredd 48 cm.

Något slitage, smärre färgbortfall.

887870

2021-03-27