Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, rokoko-stil, omkring 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, stenskiva, bredd 90, djup 42, höjd 78 cm

Bruksskick, skiva med enstaka flisor

887871

2021-03-20