Kjell Frände oljemålning

Kjell Frände oljemålning
Kjell Frände oljemålning
Kjell Frände oljemålning
Kjell Frände oljemålning
Kjell Frände oljemålning
Kjell Frände oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KJELL FRÄNDE (1914-1974): Skärgårdsmotiv Måseskär, olja på pannå, signerad Frände, ca 45x55 cm

887872

2021-03-10