Byrå lådor

Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor
Byrå lådor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, antikbehandlad, 3 lådor, dörrpar med bakomliggande hyllor, 1900-talets andra hälft, höjd 88, 104x42 cm

Antikbehandlad, bruksslitage, märken

887875

2021-03-10