Lanternor
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LANTERNOR, 3 st, 1900-talets början, koppar, märkta Hermann Gotthardt Malmö, två märkta styrbords samt babords, elektrifierade, höjd ca 36 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
887879
2021-04-11