Pablo Picasso
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973) efter: Dam med krage ("Woman with Ruff"), signerad i trycket, numrerad 127/200, Henri DESCHAMPS Grav. Lith. MOURLOT IMP, litografi, ca 53x39
Ej examinerad ur ram
887881
2021-03-11