Camille Hilaire, Jockeys

Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys
Camille Hilaire, Jockeys

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

CAMILLE HILAIRE (Frankrike 1916-2004), "At the racecourt", färglitografi, signerad Hilaire, E.A numrering, bildyta ca 36 x 61cm.

Ej examinerad ur ram

887892

2021-03-15