Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BIRGER HALLING (1907-1996), "Landsväg Öland", signerad och daterad, Halling 47, olja på pannå, ca 45 x 37,5 cm
887897
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här