Gunnar Wennerberg Gustavsberg

Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg
Gunnar Wennerberg Gustavsberg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR WENNERBERG, "Gunnar", 16 dlr., porslin, Gustavsberg, 1900-talets början, jugend, bestående av: 10 flata mattallrikar och 6 flata förrättstallrikar, längd ca 24-37 cm

Nagg

887899

2021-03-10