Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): Komposition, signerad Åkerlund, olja på duk, ca 37x45 cm
Slitage med torrsprickor
887902
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här