Bengt Åke Åkerlund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): Komposition, signerad Åkerlund, olja på duk, ca 37x45 cm

Slitage med torrsprickor

887902

2021-03-15