Ljuskrona venetiansk stil

Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil
Ljuskrona venetiansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-tal, 3 ljuspunkter, glasad stomme, dekor av spröt med blommer och blad, höjd ca 65 cm

Ej funktionstestad, bruksslitage

887905

2021-03-10