Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-tal, 3 ljuspunkter, glasad stomme, dekor av spröt med blommer och blad, höjd ca 65 cm
Ej funktionstestad, bruksslitage
887905
2021-03-10