Johannes Olsson oljemålning

Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning
Johannes Olsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES OLSSON (född 1945): Komposition, signerad och daterad Johannes Olsson -69, olja på pannå, 61x110 cm

Skador

887928

2021-03-11