Samearbete

Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete
Samearbete

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SAMEARBETE, med renar, snidad, signerad KB, längd ca 50 cm

Smärre slitage

887934

2021-03-15