Gunnar Cyrén Orrefors

Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors
Gunnar Cyrén Orrefors

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR CYRÉN, skål, kristall, 1987, Snipa, glasmassa, Orrefors, signerad och numrerad 938772, höjd ca 16, diameter 24 cm

887937

2021-03-10