Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
VÄGGLAMPETTER, 1 par, 2 ljusarmar, mässing, olikslipade prismor, 1900-tal, höjd 45 cm
Zustandsbeschreibung
Prismor med nagg förekommer
887945
2021-03-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner