Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DERRIÈRE LE MIROIR, nr 98, Alberto Giacometti, 1957, 5 orginallitografier varav 4 dubbelsidiga, mått 38x28 cm
Något gulnad, omslag med mindre kantskador och smärre fläckar
887946
2021-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här