Derrière le miroir Giacometti

Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti
Derrière le miroir Giacometti

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERRIÈRE LE MIROIR, nr 98, Alberto Giacometti, 1957, 5 orginallitografier varav 4 dubbelsidiga, mått 38x28 cm

Något gulnad, omslag med mindre kantskador och smärre fläckar

887946

2021-03-21