SAM UHRDIN: I spiselvrån

SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån
SAM UHRDIN: I spiselvrån

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SAM UHRDIN (1886-1964): I spiselvrån, signerad Sam Uhrdin samt a tergo Sam Uhrdin pinx., olja på duk, 74x92 cm

887949

2021-04-18